Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılından bu yana sigorta sektörünün içerisinde yer almaktayız. Değişen teknoloji ve değişen dünya kuralları gibi sigorta sektörüde bu değişim içersinde kendine yer bulmaktadır. ülkemizde de sigorta sektörümüz zaman içerisinde değişikliğe uğramış ve uğramaya devam edecektir. Tekli tarifelerden serbest tarifeye geçiş, bilgi işlem teknolojilerinin gelişmesi ile on-line poliçelere geçilmesi, Tramer sisteminin oluşturulması ve poliçelerin kontrol ediliyor olması, trafik poliçelerinde serbest tarifeye geçilmesi ve sorumluluk sigortalarının zorunlu hale getirilmesi gibi.

Hasan Sarısaç Sigorta bu gelişmeleri yakından takip etmektedir. Buna paralel olarak kendine gelecekte yeni hedefler belirlemektedir. Bunun içindir ki uzun yıllar sigorta sektörüne hizmet etmiş ve gelecekte de hizmetlerine devam edecektir.

Hasan SARISAÇ

Vizyonumuz

Uzman ve kaliteli personelleri ile sektörümüzde güvenilir, başarılı ve atak bir yapıda olmak. Sigortacılığı en iyi yapan kurum olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Gelişen dünyada, değişen sektörümüzde geçmişten aldığı güçle kendini yenileyerek, hizmet kalitesini artırarak, kendimizi geleceğe taşımak.

İlkelerimiz

  • Süreklilik
  • Uygun çözümler üretmek
  • Teknolojik ve mesleki yenilikleri yakından takip etmek
  • Daima müşteri memnuniyeti sağlamak.